امروز : تاریخ شمسی اینجا نمایش داده می‌شود

کودک مهربان

WhatsApp Image 2020 05 19 at 11.35.50

 

کودک مهربان

هر کدام از ما قدرتی داریم که بتوانیم دنیا را به محل بهتری تبدیل کنیم. با کلام و رفتارمان، یا با محبتی که از خود حقیقی‌مان نشات می‌گیرد.
کتاب «کودک مهربان» به کودک کمک می‌کند بهترین نمونه‌ی خودش باشد و به جای فقط «کنار آمدن» با دنیا و مردم، ردی از محبت در آن باقی بگذارد. با راهکارهای ساده و عملی و تصویرسازی صمیمی این کتاب، کودک یاد می‌گیرد چطور با خود، با اطرافیان، طبیعت و کل جهان در صلح و دوستی باقی بماند.

 

لباس همیشگی من

WhatsApp Image 2020 05 19 at 11.33.55

 

لباس همیشگی من 

دختربچه‌ای شش ساله پیش مادربزرگش می‌رود تا برایش یک لباس بدوزد. سال‌های بعد او بزرگ‌تر شده و هنوز عاشق لباسش است و در عین حال می‌خواهد به محیط‌زیست هم کمک کند، دنبال راهی می‌گردد تا مجبور نباشد لباس را دور بیندازد و لباسی نو بدوزد. پس مادربزرگ به او راه حلی پیشنهاد می‌دهد…

 

بخشش

WhatsApp Image 2020 05 19 at 11.32.51

 

بخشش

همه‌ی ما جمله‌ی «ببخش و فراموش کن» را شنیده‌ایم. اما بهتر است بگوییم: «ببخش اما به یاد بسپار». هدف اصلی این کتاب این است که به شما کمک کند فرزندتان را در این مسیر درست هدایت کنید. اما بخشیدن به معنی پذیرفتن بی‌عدالتی، آسیب یا سوءاستفاده نیست.

 

دست برای زدن نیست!

WhatsApp Image 2020 05 19 at 11.29.27

 

دست برای زدن نیست!

می‌توانیم از دست برای کارهای مختلفی مانند سلام دادن، احوالپرسی، بازی، نقاشی و خیلی کارهای دیگر استفاده کنیم. دست برای کمک کردن و تامین سلامت و امنیت توست. دست‌ها از تو مراقبت می‌کنند. می‌خواهی بدانی چطور؟ پس حتما این کتاب رو بخون.

 
 

دورشو ای ویروس بدجنس!

WhatsApp Image 2020 04 18 at 15.06.15

 

دور شو ای ویروس بدجنس

باتوجه به شرایط این روزهامون خوبه که کتاب های مفید باهمین عنوان برای بچه هامون بخونیم. شما میتونید فایل پی دی اف این کتاب رو دانلود کنید و از خوندنش لذت ببرید.

برای دانلود این کتاب بر روی "دور شو ای ویروس بدجنس" کلیک کنید. 

سطل های نامرئی

WhatsApp Image 2020 04 16 at 23.14.27

 

سطل های نامرئی

این کتاب انگیزشی، به بچه ها یاد می دهد که در زندگی روزانه به آسانی بتوانند مهربان باشند، عشق بورزند و قدردانی کنند و همچنین با بیانی ساده و تصاویری گویا آنان را به انجام رفتار مثبت تشویق می کند.

هانا، قهرمان ما

WhatsApp Image 2020 04 17 at 18.53.14

 

هانا، قهرمان ما

 

«هانا، قهرمان ما» قصه کودکان ما در دوران همه‌گیری ویروس کروناست و قصه ساده‌ای است که به کودکان یاد می‌دهد چگونه مراقب خود و دیگران باشند.
این داستان با یک گفت‌وگوی تصویری شروع می‌شود که همه بچه‌ها کنار هم با دایی‌شان که در سفر است، از طریق تصویر گفت‌وگو می‌کنند.

فایل را دانلود کنید و باقی ماجرا رو بخونید.

برای دانلود فایل پی دی اف بر روی "هانا،قهرمان من" کلیک کنید. 

 

شکرگزاری

شکرگزاری

 

شکرگزاری

 

کودکان ممکن است تصور کنند خیلی از کارهایی که برایشان انجام می شود، حق مسلم آن هاست، اما آموزش شکرگزاری به فرزندانمان کار چندان سختی نیست.

این کتاب آموزه های خوبی برای والدین، مربی ها، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و همه بزرگسالانی دارد که می خواهند اخلاق شکرگزاری را به کودکان آموزش دهند.

مایکلین ماندی در این کتاب به مخاطبان کوچکش یادآوری می کند ما باید برای تمام چیزها و افرادی که در زندگی‌مان داریم بیشتر و بیشتر شکرگزار باشیم. ما خدایی مهربان و اطرافیانی دلسوز داریم. این ها بهترین هدیه ها و برکت ها هستند.

 

صفحه1 از2